Laatikkoautoiveco
Daily 35
Laatikkoauto
iveco
Daily 35
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
13 500 €
(16 470 € bruttomassa)
Kunto
Käytetty
Sijainti
Modugno 

Perustiedot
Hinta ja sijainti
Kiinteä hinta alv 0% (veroton)
13 500 €
(16 470 € bruttomassa)
- Sijainti:
- Sp 231 Km 1+300, 70026 Modugno - Bari, Italia

Soita
Tekniset tiedot
- Ajettuja kilometrejä:
- 324 879 km
- Ensirekisteröinti:
- 07/2018
Tarjouksen tiedot
- Ilmoituksen tunnus:
- A215-78-593
- Viitenumero:
- 005
- Päivitys:
- viimeksi 24.03.2026
Kuvaus
IVECO 35S12, year 2018, Euro 6, 324,879 km, with fixed platform body with frame and tarpaulin, rear doors, length 4350 mm, width 2200 mm, internal height 2550 mm.
Rsdeywu Nbepfx Amijw
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Rsdeywu Nbepfx Amijw
Ilmoitus on käännetty automaattisesti. Käännösvirheitä saattaa esiintyä.
Toimittaja
Huomautus: Rekisteröidy ilmaiseksi tai kirjaudu sisään, saadaksesi kaikki tiedot.
Viimeksi verkossa: viime viikolla
Rekisteröitynyt vuodesta: 2014
62 Verkkoilmoitukset
Lähetä kysely
Puhelin & Faksi
+39 339 7... ilmoitukset
Nämä ilmoitukset voivat myös kiinnostaa sinua.
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35C18 TiefKühlkoffer Maxicargo *2 Stück*
IVECODaily 35C18 TiefKühlkoffer Maxicargo *2 Stück*
Pieni ilmoitus
Turkki
2 362 km
Asuinmoduuli/ -kontti
VASGES-600EC 102812
VASGES-600EC 102812
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S13 Tiefkühlkoffer mit LBW *Automatik*
IVECODaily 35S13 Tiefkühlkoffer mit LBW *Automatik*
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Kuorma-autoon asennettu työskentelyalusta
IVECODaily 35S14 Hubarbeitsbühne Versalift 11,2 Meter
IVECODaily 35S14 Hubarbeitsbühne Versalift 11,2 Meter
Pieni ilmoitus
San Pietro in Gu' (PD)
2 028 km
Rullakontti
CISTERNA USATA SCARRABILE IN ACCIAIO INOX
CISTERNA USATA SCARRABILE IN ACCIAIO INOX
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Laatikkoauto
IVECODaily 35S14 Hi-Matic Koffer*Ahk*Seiten tür*
IVECODaily 35S14 Hi-Matic Koffer*Ahk*Seiten tür*
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S16 Tiefkühlkoffer mit Ladebordwand
IVECODaily 35S16 Tiefkühlkoffer mit Ladebordwand
Pieni ilmoitus
Hoogerheide
1 739 km
Nosturiauto
Mercedes-BenzAxor 2529 6x2 RHD + Palfinger PK26002 EH crane
Mercedes-BenzAxor 2529 6x2 RHD + Palfinger PK26002 EH crane
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Laatikkoauto
IVECODaily 35S14 NP *3.0 Liter*Koffer+LBW*CNG Erdgas
IVECODaily 35S14 NP *3.0 Liter*Koffer+LBW*CNG Erdgas
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S14 Hi-Matic Tiefkühlkoffer mit LBW
IVECODaily 35S14 Hi-Matic Tiefkühlkoffer mit LBW
Pieni ilmoitus
San Pietro in Gu' (PD)
2 028 km
Rullakontti
VASCHETTA USATA IN FERRO CON FODERI PER MULETTO
VASCHETTA USATA IN FERRO CON FODERI PER MULETTO
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S13 Kühlkoffer C33-Type 526EV
IVECODaily 35S13 Kühlkoffer C33-Type 526EV
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S12 Hi-Matic Tiefkühlkoffer *Thermoking*
IVECODaily 35S12 Hi-Matic Tiefkühlkoffer *Thermoking*
Pieni ilmoitus
Nowy Sącz
1 400 km
Roll-off-kippi kuorma-auto
MANTGS 18.320 Abrollkipper * Top Zustand!
MANTGS 18.320 Abrollkipper * Top Zustand!
Pieni ilmoitus
Kranenburg
1 634 km
Jääkaappikorinen pakettiauto
IVECODaily 35S14 Hi Matic Tiefkühlkoffer MOTORSCHADE
IVECODaily 35S14 Hi Matic Tiefkühlkoffer MOTORSCHADE
Ilmoituksesi on poistettu onnistuneesti
Tapahtui virhe
































































































































































































































































































