Käytetty Schmitz Cargobull Kerrossänky Auki myytävänä (1 599)
Hooglede Schmitz Cargobull
Schmitz Cargobull
SLIEDRECHT Schmitz Cargobull CV 1550, 265, levyjarrut, yksilämpötila, alumiinilattia
Schmitz CargobullCV 1550 , 265, disc mono temp, alu flooring
Roosendaal Schmitz Cargobull CARRIER VECTOR 1950 D/E / LEVYJARRUT / ALANKOMAIDEN PERÄVAUNU
Schmitz CargobullCARRIER VECTOR 1950 D/E / DISCBRAKES / NL-TRAILER
SLIEDRECHT Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850/levyjarrut/monilämpötila/Multi-Dual temp
Schmitz CargobullCarrier Vector 1850/Scheibe/ Disc/Multi-Dual temp
Isernhagen Avoin puoliperävaunu pressulla
Schmitz CargobullSCS 24/L-13.62 M B
SLIEDRECHT Schmitz Cargobull Carrier Vector 1850 / moottorivika / levy / monilämpötila, kaksoislämpösäätö
Schmitz CargobullCarrier Vector 1850/engine problem/ Disc/Multi-...
Lääne-Harju vald
Schmitz CargobullSCB S3T SLIDING ROOF / 1 AXLE LIFT
SLIEDRECHT Schmitz Cargobull Vector 1550/Multilämpötila/265
Schmitz CargobullVector 1550/Multitemp/265
SLIEDRECHT Schmitz Cargobull, hyvässä toimintakunnossa oleva Carrier Vector, 70 % renkaat jäljellä. Korkeus 260
Schmitz CargobullGood working Carrier Vector, 70 % tyres. Schrei...
Kerava Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
Schmitz CargobullReefer Standard
Uden Schmitz Cargobull SAF-akselit, levyjarrut, erittäin hyvät renkaat MVI2066
Schmitz CargobullSAF AXLES, DISC BRAKES, VERY GOOD TIRES
Langelsheim Avoin puoliperävaunu pressulla
Schmitz CargobullStandard Portaltüren Edscha Liftachse
Babenhausen Kopperipuoliperävaunu
SCHMITZ CARGOBULLSKO24 * ROLLTOR * LIFTACHSE * KOFFER
Kerava Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
Schmitz CargobullReefer Multitemp Taillift
Salzgitter Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
SCHMITZ CARGOBULLSKO 24/L-13.4 FP 60 COOL DB / Doppelstock / COC
Langelsheim Avoin puoliperävaunu pressulla
Schmitz CargobullSCS 24L Mega Edscha Code XL Hubdach
Langelsheim Juomien puoliperävaunu
Schmitz CargobullSCS 24L Mega Edscha Code XL Hubdach
Dorsten Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
SCHMITZ CARGOBULLKühlauflieger Rohrbahn, Meat,Fleisch,Vector 1850
Dorsten Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
SCHMITZ CARGOBULLKühlauflieger Rohrbahn, Meat,Fleisch,Vector 1850
Geilenkirchen Eristetty laatikkopuoliperävaunu
Schmitz Cargobull3 achs Tiefkühl Doppelst.Carrier 1350 Po
Kerava Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
Schmitz CargobullReefer Standard
Gniezno Avoin puoliperävaunu pressulla
Schmitz Cargobull2021 / OŚ PODNOSZONA / 4391
Kerava Avoin puoliperävaunu pressulla
Schmitz CargobullCurtainsider Standard
Kerava Kylmäkuljetuspuoliperävaunu
Schmitz CargobullReefer Multitemp Taillift
Dorsten 




















































































































































































































































































































































































































































































































































